Paieška

VEJOS TRĄŠOS SU GELEŽIMI 10kg

Produkto kodas 16476560
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 8,98

,,Gruner Jan EISENDUNGER" - VEJOS TRĄŠOS SU GELEŽIMI.10 kg = 500m2. NAIKINA SAMANAS, SKATINA VEŠLIOS VEJOS AUGIMĄ DRĖGNOSE,NESAULĖTOSE VIETOSE. YPATINGA NUORODA. PO TRĘŠIMO  SAMANOTOSE VIETOSE ATSIRANDA RUDOS ARBA JUODOS DĖMĖS, KURIAS REIKIA PAGRĖBUOTI.ATSIRADUSIAS TUŠČIAS VIETAS UŽSĖKITE ŽOLĖS SĖKLOMIS, KURIOS GREITAI SUDYGS IR SUŽALIUOS. ATSARGIAI! BERTI TIK ANT ŽOLĖS, NES PRIEŠINGU ATVEJU ATSIRAS RŪDŽIŲ DĖMĖS, YPAČ ANT KLOJINIŲ, PVZ.: AKMENS PLYTELIŲ, DRABUŽIŲ. NEVIRŠYTI NURODYTO TRĄŠŲ KIEKIO: 20g/m2.1 L TRĄŠŲ SVERIA- 880G;1 PILNA SAUJA-50G;1 VALG.ŠAUKŠTAS-18G. PO TRĘŠIMO 1-2 DIENAS NELIPTI ANT VEJOS (NUPLAUTI BATUS, NELEISTI NAMINIŲ GYVŪNŲ). ATSIRADUSIAS DĖMES  ŠALINTI SU SPEC.VALIKLIAIS(PVZ.:PRASKIESTA DRUSKOS RŪGŠTIMI,CITRINOS RŪGŠTIMI). Esant augalų chlorozei-geležies trūkumui,pašviesėja augalų lapai, pagelsta jauni ūgliai. Tokiu atveju ištirpinkite 20g/m2 trąšų vandenyje ir tolygiai palaistykite vejos plotus,dekoratyvius augalus,vaisius,daržoves ir vynuogynus.
LAIKYMAS.TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI 6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI 35°C.SAUGOTI NUO SAULĖS.LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS.
SVARBI NUORODA.PRODUKTĄ SUNAUDOTI PER 6 SAVAITES PO ATIDARYMO.UŽ NETINKAMĄ NAUDOJIMĄ IR LAIKYMĄ GAMINTOJAS NEATSAKO.
Sudėtis 19%Fe-vandenyje tirpstančios geležies.
 

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,68

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
4,98

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
4,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,48

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
9,98

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98