Paieška

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

Produkto kodas 16476569
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 2,48

,,Gruner Jan Universaldunger" UNIVERSALIOSIOS TRĄŠOS DARŽOVĖMS, VAISKRŪMIAMS, UOGAKRŪMIAMS, GĖLĖMS. 2,5 kg = 20 m2. EB TRĄŠOS. TAI ORGANINĖS MINERALINĖS NPK TRĄŠOS SU MAGNIU IR SIERA 5+6+6. SKATINA AUGIMĄ, PATRĘŠTI AUGALAI GAUSIAI ŽYDI IR GERAI MEZGA VAISIUS, ESTI GERO SKONIO. Organinės trąšos yra praturtintos mineralinėms medžiagomis ir užtikrina ilgalaikį trąšų poveikį. Šios trąšos aprūpina augalus reikalingomis maistinėmis medžiagomis,jos yra greito ir ilgalaikio poveikio.
Naudojimas.DARŽOVĖMS.Prieš sėjimą  išberti į dirvą apie 120 g/m2(apie 4 pilnos saujos), įdirbti į žemę.VAISKRŪMIAMS IR UOGAKRŪMIAMS. Dirvos paviršiuje išbarstyti apie 120g/m2, lengvai pagrėbuoti.TRĄŠŲ NEPILKITE TIESIAI ANT AUGALŲ ŠAKNŲ. GĖLĖMS. Dirvos paviršiuje išbarstykite 100g/m2 aplink augalą ir palaistykite. TINKAMO LAIKYMO NUORODOS . TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI+6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI +35°C IR SAUGOTI NUO SAULĖS. LAIKYTI UŽRAKINTAS VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. TINKAMAI PANAUDOKITE LIKUČIŲ KIEKIUS. TINKAMO NAUDOJIMO NUORODOS.NAUDOTI NAMŲ IR MAŽUOSIUOSE SODUOSE.IŠBARSČIUS TRĄŠAS DIRVĄ PALAISTYTI, KITUS PLOTUS ĮDIRBTI. DĖL GREITAI IR ILGĄ LAIKĄ VEIKIANČIŲ MAISTINGŲJŲ MEDŽIAGŲ JŲ VEIKSMINGUMAS PASIREIŠKIA PO KELETO DIENŲ, KURIS PO 8 SAVAIČIŲ  PAMAŽU  SUSILPNĖJA.  PO TRĘŠIMO  KRUOPŠČIAI NUSIPLAUTI  RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS.TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS.NEMAIŠYTI SU PAŠARAIS.SANDĖLIUOJANT,TRANSPORTUOJANT IR BARSTANT TRĄŠAS BŪTINA  IMTIS REIKALINGŲ ATSARGUMO PRIEMONIŲ SIEKIANT APSAUGOTI GYVŪNUS NUO TRĄŠŲ VARTOJIMO.
Sudėtis: 5%N azoto,6% P2O5- fosfato,6% K2O-kalio oksido.Papildomos  medžiagos: 3,7% S -sieros,
3% MgO-magnio oksido,  19,9% Cao, 38% organinių medžiagų.

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,68

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
4,98

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
4,98

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
9,98

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98