Paieška

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

Produkto kodas 16478996
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 3,19

,,Gruner Jan Flussigdunger" UNIVERSALIOS SKYSTOSIOS NPK TRĄŠOS KAMBARINIAMS, BALKONO IR SODO AUGALAMS 7+3+5. 3 litrai. Subalansuotų maistingųjų medžiagų ir vertingųjų mikroelementų derinys visiems žydintiems ir žaliuojantiems augalams.Skatina gausų žydėjimą, užtikrina harmoningą augimą, kad augalai išliktų stiprūs ir sveiki.Stiprina augalų atsparumą  ligoms ir saugo nuo kenkėjų. Naudojimas. Prieš naudojimą pakuotę sukratyti. Augalai reikalauja reguliarios priežiūros, todėl juos reikia kas savaitę patręšti. Pilkite į 2 litrus vandens 1 kamštelį(25 ml) skystų trąšų ir vieną, du kartus per savaitę palaistykite augalus. Augimo ir žydėjimo metu tręšti galite dažniau.3 l skystųjų trašų užtenka 300 l laistymui skirto vandens.
TINKAMO LAIKYMO NUORODOS. TRĄŠAS LAIKYKITE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI 5°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI 35°C, SAUGOTI NUO SAULĖS. NEĮKVĖPTI TIŠKALŲ IR GARŲ. LAIKYTI UŽRAKINTAS VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS.MES NEĮTAKOJAME TRAŠŲ LAIKYMO IR NAUDOJIMO.TODĖL ATSAKOME TIK UŽ NEPRIEKAIŠTINGĄ  TRĄŠŲ KOKYBĘ TIEKIMO METU. TINKAMO NAUDOJIMO NUORODOS.IŠSAMŲ NAUDOJIMO APRAŠYMĄ IR DOZAVIMĄ SKAITYTI ETIKETĖJE.
Sudėtis: 7%N azoto(1,75% N nitratų azoto, 1,75%N amonio azoto, 3,50%N karbamido);3% P2O5-vandenyje tirpaus fosfato;5% K2O- vandenyje tirpaus kalio oksido.

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,68

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
4,98

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
4,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,48

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
9,98

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98