Paieška

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

Produkto kodas 16474106
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 9,98

,,Gruner Jan  Rasendunger " ORGANINĖS-MINERALINĖS  NPK  TRĄŠOS SU GELEŽIMI SAMANOTAI VEJAI (12+5+5). 10 kg/300 m2. EB TRĄŠOS.Tai organinės-mineralinės trąšos su geležimi, pagamintos iš  mineralinių- organinių  maistingųjų medžiagų.  Tinka  visų tipų  vejai.  Trąšose  gausu organinių sudedamųjų medžiagų, kurios reikalingos humusui susidaryti ir būtinoms bakterijoms augti. Be ricinmedžio atliekų. 
Naudojimas. Tręšti veją nuo ankstyvojo pavasario( kovo mėn.) kas 6 savaites  tolygiai išbarstant trąšas ant išdžiūvusios žolės. Barstyti trąšas geriausia po vejos pjovimo. Sausuoju metų laiku  rekomenduotina patręštą veją  gausiai palaistyti.
Nuoroda. Saugoti, kad nepatektų ant takelių ar terasos plytelių, nes gali sudaryti rūdžių dėmes.
Trąšų kiekiai. 1 m2 išbarstyti 30-40 g trąšų ( 1 pilna sauja). Rekomenduotinas kryžminis barstymas ranka. Jei naudojate trąšų barstymo vežimėlį, pasirinkite padėtį, skirtą mineralinėms-organinėms trąšoms barstyti. 
TINKAMO LAIKYMO NUORODOS. TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI 6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI 35°C,  SAUGOTI NUO SAULĖS. LAIKYTI UŽRAKINTAS VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. TINKAMAI PANAUDOKITE LIKUČIŲ KIEKIUS.
TINKAMO NAUDOJIMO NUORODOS.NAUDOTI NAMŲ IR MAŽUOSIUOSE SODUOSE.IŠBARSČIUS TRĄŠAS DIRVĄ PALAISTYTI, KITUS PLOTUS ĮDIRBTI. DĖL GREITAI IR ILGĄ LAIKĄ VEIKIANČIŲ MAISTINGŲJŲ MEDŽIAGŲ JŲ VEIKSMINGUMAS PASIREIŠKIA PO KELETO DIENŲ, KURIS PO 8 SAVAIČIŲ  PAMAŽU  SUSILPNĖJA.  PO TRĘŠIMO  KRUOPŠČIAI NUSIPLAUTI  RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS. SAUGOTI, KAD NEPATEKTŲ ANT TAKELIŲ  AR TERASOS PLYTELIŲ, NES GALI SUDARYTI RŪDŽIŲ DĖMES. TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS.NEMAIŠYTI SU PAŠARAIS.SANDĖLIUOJANT,TRANSPORTUOJANT IR BARSTANT TRĄŠAS BŪTINA  IMTIS REIKALINGŲ ATSARGUMO PRIEMONIŲ SIEKIANT APSAUGOTI GYVŪNUS NUO TRĄŠŲ VARTOJIMO.
Sudėtis:12%(N) azotinių medžiagų,5%(P2O5) fosfatų,5% (K2O) vandenyje tirpstantis kalio oksido,
1%(Fe) geležies; 9,5% (S) sieros , 2% (MgO) magnio oksido, 6% bazinių medžiagų ( kaip CaO), 62% organinių medžiagų.
Tinkamai sandėliuojant trąšų galiojimas neribojamas. Pagaminimo data nurodyta ant pakuotės dangčio. 

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,68

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
4,98

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
4,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,48

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98