Paieška

TRĄŠOS UOGOMS

Produkto kodas 16406689
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 2,87

,,Gruner Jan Beerendunger"-ORGANINĖS-MINERALINĖS NPK TRĄŠOS SU MAGNIU IR SIERA 8+5+6 VISOMS UOGAKRŪMIŲ RŪŠIMS, VAISKRŪMIAMS IR DARŽOVĖMS. 2,5 KG/25 M2.  Šios trąšos yra be chloridų, kadangi dauguma vaisių rūšių netoleruoja chlorido.
Naudojimas. Tręšiama 3 kartus per metus 80g/m2( 1 valg.šaukštas su kaupu atitinka 15g, 1 pilna sauja atitinka 40g). Trąšas paskirstykite  aplink augalą, lengvai pagrėbuokite, nepilkite prie augalo šaknų.Jei dirva sausa, palaistykite.Vasarą  dažnai papurenkite dirvą paviršiuje.Antrąjį tręšimą atlikite  po braškių derliaus liepos mėn.Prieš tai pašalinkite piktžoles.Trečiasis tręšimas yra atsarginis.
TINKAMO LAIKYMO NUORODOS. TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI+6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI +35°C IR SAUGOTI NUO SAULĖS. LAIKYTI UŽRAKINTAS VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. TINKAMAI PANAUDOKITE LIKUČIŲ KIEKIUS.
TINKAMO NAUDOJIMO NUORODOS. NAUDOTI NAMŲ IR MAŽUOSIUOSE SODUOSE.IŠBARSČIUS TRĄŠAS DIRVĄ PALAISTYTI, KITUS PLOTUS ĮDIRBTI. DĖL GREITAI IR ILGĄ LAIKĄ VEIKIANČIŲ MAISTINGŲJŲ MEDŽIAGŲ JŲ VEIKSMINGUMAS PASIREIŠKIA PO KELETO DIENŲ, KURIS PO 8 SAVAIČIŲ  PAMAŽU  SUSILPNĖJA.  PO TRĘŠIMO  KRUOPŠČIAI NUSIPLAUTI  RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS.TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS.NEMAIŠYTI SU PAŠARAIS.SANDĖLIUOJANT,TRANSPORTUOJANT IR BARSTANT TRĄŠAS BŪTINA  IMTIS REIKALINGŲ ATSARGUMO PRIEMONIŲ SIEKIANT APSAUGOTI GYVŪNUS NUO TRĄŠŲ VARTOJIMO.
Sudėtinės medžiagos:kaulų miltai,vištų mėšlas,amonio sulfatas,uolienų miltai,
kalio druska,magnio oksidas.
Sudėtis: 8%N azoto,5% P2O5- fosfato,6% K2O-kalio oksido.Papildomos  medžiagos 7,9% S -sieros,2% MgO-magnio oksido, 12,7%CaO-bazinių veiksmingųjų sudedamųjų dalių,51% organinių medžiagų. 

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,87

LAVOS KILMĖS MULČIA

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
5,34

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
5,34

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,66

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
10,70

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

DURPĖS

70 litrų
3,94

RUDENINĖS VEJOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 5 kg
6,41


Naujienlaiškio prenumerata
Specialūs pasiūlymai
Produktų nėra