Paieška

TRĄŠOS POMIDORAMS

Produkto kodas 16476563
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 2,13

,,Gruner Jan Tomatendunger " ORGANINĖS-MINERALINĖS NPK TRĄŠOS POMIDORAMS. 1 kg. SKATINA AUGIMĄ,PATRĘŠTI AUGALAI GAUSIAI ŽYDI IR GERAI MEZGA VAISIUS,POMIDORAI ESTI GERO SKONIO.Šios trąšos pagamintos iš organinių ir mineralinių medžiagų, užtikrina ilgalaikį poveikį. Tinka visoms pomidorų rūšims, agurkams, paprikai ir taip pat prieskoninėms žolelėms. Organinės sudedamosios dalys užtikrina optimalų aprūpinimą maistingomis medžiagomis keletą mėnesių.
Naudojimas. Visą pakuotės kiekį berti praėjus  6-8 savaitės po augalų sodinimo, kiekį dalinti  100-120g/m2. Dozuoti galite taip: 1 valgomasis šaukštas su kaupu- 15g trąšų, 1 sauja- 40g trąšų.  Trąšas tolygiai paskirtstyti ir gerai įdirbti į žemę. Jei dirva  sausa, palaistyti. Vasarą dažnai purenti dirvos paviršių.Patarimai.Pomidorų lapai po kritulių  greitai džiūsta. Todėl  pomidorus apdenkite nuo kritulių polietilenu. Gera oro cirkuliacija pomidorų žydėjimo metu ar žiedų papurtymas  rankomis pagerina apsidulkinimą ir geresnį vaisių brandinimą. 
 TINKAMO LAIKYMO NUORODOS. TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI 6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI 35°C IR SAUGOTI NUO SAULĖS. LAIKYTI UŽRAKINTAS VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE..LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. TINKAMAI PANAUDOKITE LIKUČIŲ KIEKIUS.
TINKAMO NAUDOJIMO NUORODOS.NAUDOTI NAMŲ IR MAŽUOSIUOSE SODUOSE.IŠBARSČIUS TRĄŠAS DIRVĄ PALAISTYTI, KITUS PLOTUS ĮDIRBTI. DĖL GREITAI IR ILGĄ LAIKĄ VEIKIANČIŲ MAISTINGŲJŲ MEDŽIAGŲ JŲ VEIKSMINGUMAS PASIREIŠKIA PO KELETO DIENŲ, KURIS PO 8 SAVAIČIŲ  PAMAŽU  SUSILPNĖJA.  PO TRĘŠIMO  KRUOPŠČIAI NUSIPLAUTI  RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS.TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS.NEMAIŠYTI SU PAŠARAIS.SANDĖLIUOJANT,TRANSPORTUOJANT IR BARSTANT TRĄŠAS BŪTINA  IMTIS REIKALINGŲ ATSARGUMO PRIEMONIŲ SIEKIANT APSAUGOTI GYVŪNUS NUO TRĄŠŲ VARTOJIMO.
Sudėtis: 9%N azoto;6% P2O5- fosfato; 10% K2O-kalio oksido. Papildomos medžiagos: 10,1% S-sieros, 3% MgO - magnio oksido; 7,6% CaO-bazinių veiksmingų sudėtinių dalių; 55% organinių medžiagų.

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VEJOS TRĄŠOS SU GELEŽIMI 10kg

Naikina samanas
9,62 6,98

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,87

LAVOS KILMĖS MULČIA

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
5,34

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
5,34

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,66

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
10,70

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

DURPĖS

70 litrų
3,94

RUDENINĖS VEJOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 5 kg
6,41


Naujienlaiškio prenumerata
Specialūs pasiūlymai

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98