Paieška

TRĄŠOS SU MAGNIU

Produkto kodas 16474103
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 4,98

,,Gruner Jan Rasendunger mit Eisen"- SAMANAS NAIKINANČIOS ORGANINĖS-MINERALINĖS  NPK TRĄŠOS SU MAGNIU, SIERA IR GELEŽIMI (12+5+5(+2+11,2) VISŲ RŪŠIŲ VEJOMS:DEKORATYVINĖMS, SPORTINĖMS IR KT.3 KG=100 m2. EB TRĄŠOS.
Šių trąšų sudėtyje yra  organinių sudedamųjų medžiagų, kurios reikalingos humusui susidaryti ir būtinoms bakterijoms gyvuoti. Rezultatas-tanki, tolygiai sodrios žalios spalvos  veja, neleidžianti  dygti ir daugintis piktžolėms bei samanoms.
TRĘŠIMAS.Anksti pavasarį, t.y. nuo kovo mėnesio iki rugsėjo mėn., kas 6 savaites galima barstyti tolygiai ant išdžiūvusios žolės. Geriausia tręšti po žolės pjovimo. Sausuoju metu po tręšimo veją reikia gausiai palaistyti. Kad žolė tolygiai augtų, nurodytą trąšų kiekį padalinkite ir išbarstykite  iš rankos (kryžminis barstymas išilgai ir skersai ) arba su barstykle. Į vieną kvadratinį vejos plotą išbarstyti 30-40 g trąšų, t.y. pilną saują. Paskutinis tręšimas rugsėjo pabaigoje.,,Gruner Jan" trąšos  sveria:1l =1000g;1 pilna sauja =40g; 1 valg.šaukštas = 25g. Su kiekvienais metais žemė maitindama augalus praranda didelius  kiekius kalcio ir magnio.Todėl norėdami  išlaikyti derlingą žemę, naudokite dolomito  kalkes.
 LAIKYMAS. TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI 6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI 35°C.SAUGOTI NUO SAULĖS.LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. SAUGOS NUORODOS.TRĄŠAS LAIKYTI UŽRAKINTAS, VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.PO TRĘŠIMO  KRUOPŠČIAI NUSIPLAUTI  RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS.TRĄŠŲ NEBARSTYTI ANT TAKELIŲ ARBA ANT TERASOS PLYTELIŲ, NES GALI SUSIDARYTI RŪDŽIŲ DĖMĖS. TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS.NEMAIŠYTI SU PAŠARAIS.TRĄŠŲ TRANSPORTAVIMO, LAIKYMO IR IŠBARSTYMO METU BŪTINA LAIKYTIS REIKIAMŲ ATSARGUMO PRIEMONIŲ, KAD GYVŪNAI TRĄŠŲ NESUĖSTŲ. 
Sudėtis: 12%N azoto;5% P2O5- fosfato;5% K2O-kalio oksido,1% Fe -geležies.
Pagaminta ,,Th.Philipps GmbH*Co.KG",Osnabruckerstr.21,49143 Bisendorfas, Vokietija užsakymu.
 

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,68

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
4,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,48

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
9,98

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98