Paieška

RODODENDRŲ TRĄŠOS

Produkto kodas 16406702
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 2,87

,,Gruner Jan"ORGANINĖS -MINERALINĖS NPK  TRĄŠOS  5+6+6  RODODENDRAMS
( AZALIJOMS, ERIKOMS, HORTENZIJOMS, FUKSIJOMS). 2,5kg/40 m2. Šios specialiosios trąšos pagamintos iš organinių ir mineralinių trąšų atsižvelgiant į gausiai žydinčių augalų augimo sąlygas. Subalansuotos maistingosios medžiagos skatina gausų žydėjimą ir sveiką augimą, stiprina lapus, suteikdamos jiems sodriai žalios spalvos. 
Naudojimas. Tręšiama 2 kartus per metus ( 1 tręšimas- kovo/balandžio mėn., 2 tręšimas- birželio/liepos) beriant 40g/m2( 1 valg.šaukštas su kaupu atitinka 15g trąšų, 1 pilna sauja 40g). Trąšas tolygiai apibarstykite aplink augalus ir lengvai papurenkite žemę.Jei žemė sausa, palaistykite.Vasarą žemę patartina kuo dažniau papurenti.
 TINKAMO LAIKYMO NUORODOS . TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI+6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI +35°C IR SAUGOTI NUO SAULĖS. LAIKYTI UŽRAKINTAS VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. TINKAMAI PANAUDOKITE LIKUČIŲ KIEKIUS.
TINKAMO NAUDOJIMO NUORODOS.NAUDOTI NAMŲ IR MAŽUOSIUOSE SODUOSE.IŠBARSČIUS TRĄŠAS DIRVĄ PALAISTYTI, KITUS PLOTUS ĮDIRBTI. DĖL GREITAI IR ILGĄ LAIKĄ VEIKIANČIŲ MAISTINGŲJŲ MEDŽIAGŲ JŲ VEIKSMINGUMAS PASIREIŠKIA PO KELETO DIENŲ, KURIS PO 8 SAVAIČIŲ  PAMAŽU  SUSILPNĖJA.  PO TRĘŠIMO  KRUOPŠČIAI NUSIPLAUTI  RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS.TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS.NEMAIŠYTI SU PAŠARAIS.SANDĖLIUOJANT,TRANSPORTUOJANT IR BARSTANT TRĄŠAS BŪTINA  IMTIS REIKALINGŲ ATSARGUMO PRIEMONIŲ SIEKIANT APSAUGOTI GYVŪNUS NUO TRĄŠŲ VARTOJIMO.
Sudėtis: 5%N azoto,6% P2O5- fosfato,6% K2O-kalio oksido.Papildomos  medžiagos:  3,7% S -sieros, 3% MgO-magnio oksido, 38% organinių medžiagų.

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,87

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76 3,98

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
5,34

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
5,34

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,66

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
10,70

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

DURPĖS

70 litrų
3,94

Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata
Specialūs pasiūlymai

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98