Paieška

TRĄŠOS VEJAI

Produkto kodas 16478933
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 4,98

,,Gruner Jan Rasendunger" GREITO IR ILGALAIKIO POVEIKIO ORGANINĖS-MINERALINĖS TRĄŠOS VEJAI (DEKORATYVINEI,SPORTO AIKŠTELIŲ)SU MAGNIU IR SIERA 7+4+5.7,5 kg=200 m2. EB TRĄŠOS. TAI ORGANINĖS -MINERALINĖS TRĄŠOS, PAGAMINTOS IŠ KOKYBIŠKŲ AUGALINIŲ IR MINERALINIŲMAISTINIŲ MEDŽIAGŲ, TINKAMŲ KIEKVIENAI VEJAI. SU SAVO SPECIALIĄJA RINKTINIŲ MAISTINGŲJŲ MEDŽIAGŲ SUDĖTIMI TRĄŠOS PALANKIAI VEIKIA BEI SKAITINA TOLYGŲ, GREITĄ IR ILGAI IŠLIEKANTĮ AUGIMĄ. ŠIOSE TRĄŠOSE YRA 30% ORGANINIŲ SUDEDAMŲJŲ DALIŲ,KURIOS SKATINA HUMUSO SUSIDARYMĄ IR BAKTERIJŲ DAUGINIMĄSI.        
Naudojimas.TRĄŠOS TOLYGIAI  IŠBARSTOMOS NUO ANKSTYVOJO PAVASARIO(KOVO MĖNESIO)KAS 6 SAVAITES ANT IŠDŽIŪVUSIOS ŽOLĖS.GERIAUSIA TRĘŠTI PO VEJOS PJOVIMO.SAUSUOJU METŲ LAIKU REKOMENDUOJAMA PATRĘŠTĄ VEJĄ GERAI PALAISTYTI.1 M2 TOLYGIAI IŠBARSTYKITE 35-40G(VIENA PILNA SAUJA) TRĄŠŲ.TRĄŠAS BARSTYKITE KRYŽMINIU BŪDU. 
PO TRĄŠŲ IŠBARSTYMO JŲ VEIKSMINGUMAS PASTEBIMAS PO KELIŲ DIENŲ, KURIS PAMAŽU SUSILPNĖJA 8 SAVAIČIŲ LAIKOTARPYJE.
LAIKYMAS:TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI 6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI 35°C IR SAUGOTI NUO SAULĖS.LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. SAUGOS NUORODOS:TRĄŠAS LAIKYTI UŽRAKINTAS, VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.PO TRĘŠIMO  KRUOPŠČIAI NUSIPLAUTI  RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS.TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS.SANDĖLIUOJANT,TRANSPORTUOJANT IR BARSTANT TRĄŠAS BŪTINA  IMTIS REIKALINGŲ PRIEMONIŲ,SIEKAINT APSAUGOTI GYVŪNUS NUO TRĄŠŲ VARTOJIMO.
Kilmės medžiagos:kalcio karbonatas, amonio sulfatas, gyvulinės kilmės produktai, kalio trąšos, magnio oksidas, kalio chloridas, karbamidas.
Sudėtis: 7% N azoto;4% P2O5- fosfato;5% K2O-kalio oksido.Papildomos medžiagos:6% S-sieros,5% MgO- magnio oksido;17% CaO-bazinių veiksmingų sudėtinių dalių; 22% organinių medžiagų.
 

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,68

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
4,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,48

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
9,98

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98