Paieška

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

Produkto kodas 16479908
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 2,68

,,Gruner Jan Zypressen-und Lebensbaumdunger"ORGANINĖS-MINERALINĖS GREITO IR ILGALAIKIO POVEIKIO KIPARISŲ, TUJŲ IR VISŽALIŲ TRĄŠOS SU MAGNIU IR SIERA 7+4+5. 2,5 kg= 30m2. EB TRĄŠOS. ORGANINĖS-MINERALINĖS TRĄŠOS SU VERTINGA MAGNEZIJA, STABDO SPYGLIŲ RUDAVIMĄ,APRŪPINA POREIKIUS ATITINKANČIOMIS SVARBIOMIS MAISTINGOMIS MEDŽIAGOMIS IŠTISUS MĖNESIUS.
Trąšos praturtina, atgaivina ir išlaiko derlingą  dirvą.Naudojimas. Galima naudoti bet kuriuo metų laiku.Palankiausias tręšimo laikas ankstyvą pavasarį ir  rudenį, kuomet sodinami sodinukai  nuo rugsėjo iki lapkričio mėn.Prieš naudojimą geriausia trąšas išmaišyti ranka kibire.Pasodintus sodinukus palaistykite ir po to pabarstykite trąšas dirvos paviršiuje. Rekomenduotina sausuoju metų  laiku patręštus sodinukus  daug kartų laistyti.Vasarą reikėtų dirvą kuo dažmiau papurenti.Dozavimas:tolygiai aplink augalą pabarstyti  70-80 g/m2( 2 pilnos saujos). TINKAMO NAUDOJIMO NUORODOS.
Skirta naudoti namų ir mažuose soduose.Žaliuosius žemės plotus,vejas po trąšų išbarstymo palaistyti, kitus dirvos plotus pagrėbuoti.Dėka greitai ir ilgą laiką veikiančios maistingųjų medžiagų kombinacijos trąšų veiksmingumas pasireiškia po keleto dienų, kuris 8 savaičių laikotarpyje pamažu susilpnėja.
Sudėtinės medžiagos:uolienų miltai,amonio sulfatas, gyvuliniai  subproduktai, kalio trąšos iš melasų išspaudų apdorojimo ,magnio oksidas,kalio chloridas,karbamidas.Sudėtis:7% N azoto; 4% P2O5 fosfato; 5% K2O  kalio oksido. Papildomos medžiagos:7% S-sieros,5% MgO- magnio oksido;5,3% CaO-bazinių veiksmingų sudėtinių dalių; 30% organinių medžiagų.
 LAIKYMAS:TRĄŠAS LAIKYKITE  SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI 6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI 35°C IR SAUGOTI NUO SAULĖS.LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. SAUGOS NUORODOS:TRĄŠAS LAIKYTI UŽRAKINTAS, VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.PO TRĘŠIMO  KRUOPŠČIAI NUSIPLAUTI  RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS.TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS. NEMAIŠYTI SU PAŠARAIS. SANDĖLIUOJANT, TRANSPORTUOJANT IR BARSTANT TRĄŠAS BŪTINA IMTIS REIKALINGŲ PRIEMONIŲ,SIEKIANT APSAUGOTI GYVŪNUS NUO TRĄŠŲ VARTOJIMO.

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
4,98

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
4,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,48

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
9,98

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98