Paieška

GRANULIUOTAS GALVIJŲ MĖŠLAS

Produkto kodas 10070734
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 7,98

,,Gruner Jan Rinderdung" GRANULIUOTAS GALVIJŲ MĖŠLAS. 12,5 kg. UNIVERSALIOS TRĄŠOS VISOMS KULTŪROMS IR SODAMS. Šios organinės-biologinės trąšos yra ilgalaikio poveikio, aprūpinančios augalus ištisus metus maistinėmis medžiagomis, reikalingomis optimaliam augalų augimui. Naudojant šias trąšas nėra augalų nudeginimo ar  trąšų perdozavimo pavojaus. Sudėtyje esančios organinės medžiagos skatina mikrofloros dauginimąsi dirvoje.Sudėtyje nėra cheminių ar mineralinių papildų. Granuliuotą galvijų mėšlą paprasta ir nesudėtinga naudoti.
NAUDOJIMAS Granuliuotą mėšlą galima naudoti ištisus metus.Idealiausia naudoti ankstyvą pavasarį augalų augimo pradžioje.Siekdami optimalaus  poveikio, išbarstytą  mėšlą įterpkite pagal galimybę 15-20 cm dirvos gylyje. Tirpstančios maistingosios medžiagos maitina augalus visos vegetacijos metu. Matuoti galite taip:1 litras-apie 600g granulių,1 sauja-apie 60g granulių,1 valgomasis šaukštas - apie 20g granulių. DOZAVIMAS. Daržovėms 150-250g/m2; dekoratyviems krūmams ir medžiams 150g/m2;vienmečiams medžiams 100g/m2;vaismedžiams ir braškėms 150-200g/m2;balkoninėms ir vazoninėms gelėms granules maištyti su žeme 1:3 santykiu.
TINKAMO  LAIKYMO NUORODOS. TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI +6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI +35°C IR SAUGOTI NUO SAULĖS. LAIKYTI UŽRAKINTAS VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. TINKAMAI PANAUDOKITE LIKUČIŲ KIEKIUS.
TINKAMO NAUDOJIMO NUORODOS.NAUDOTI NAMŲ IR MAŽUOSIUOSE SODUOSE.IŠBARSČIUS TRĄŠAS DIRVĄ PALAISTYTI, KITUS PLOTUS ĮDIRBTI. DĖL GREITAI IR ILGĄ LAIKĄ VEIKIANČIŲ MAISTINGŲJŲ MEDŽIAGŲ JŲ VEIKSMINGUMAS PASIREIŠKIA PO KELETO DIENŲ, KURIS PO 8 SAVAIČIŲ  PAMAŽU SUSILPNĖJA.  PO TRĘŠIMO KRUOPŠČIAI NUSIPLAUTI  RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS.TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS.NEMAIŠYTI SU PAŠARAIS.SANDĖLIUOJANT, TRANSPORTUOJANT IR BARSTANT TRĄŠAS BŪTINA  IMTIS REIKALINGŲ ATSARGUMO PRIEMONIŲ SIEKIANT APSAUGOTI GYVŪNUS NUO TRĄŠŲ VARTOJIMO.
Sudėtis: 100% gyvulinės kilmės produktas; 2,1% azoto (N); 2,1% fosfato ( P2O5), 2,4% kalio oksido (K2O).
 

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,68

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
4,98

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
4,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,48

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
9,98

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98