Paieška

SUBSTRATAS AUGALAMS

Produkto kodas 16473224
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 2,87

,,Gruner Jan Blumenerde" AUGALŲ AUGINIMO SUBSTRATAS. 45 litrai. Aukštos kokybės, drėgnas, iš karto paruoštas kambariniams bei balkono augalams sodinti. Tinka visiems kambario bei balkono augalams ir turi visas optimaliam augimui reikalingas medžiagas. Subalansuotos maistingosios medžiagos ir mikroelementai užtikrina sveiką augalų augimą, stiprių šaknų vystymąsi ir gausų jų žydėjimą. Persodinus augalus į šį substratą, juos reikia juos gerai palaistyti. Po 4-6 savaičių reguliariai tręšti. Pagaminta iš 80% aukštapelkinių  durpių (mažaskaidės H3-H5, vidutiniškai ir gerai susiskaidžiusios durpės H5-H7), 15% komposto, 5% smėlio, kalkių, N trąšų.  ph-vertė (H2O) 5,8. Druskos kiekis (H2O)  2,0g/l. Papildomos maistingosios medžiagos: 200 mg/l azoto N;150 mg/l fosfato P2O5;  350 mg/l  kalio oksido K2O.
Kaip teisingai persodinti augalus? Persodinti tik sudrėkintą augalą. Sausas augalo šaknis  trumpam laikui (užtenka pusę minutės) palaikyti vandenyje, kol žemė prisigers vandens. Naujasis vazonas turi būti 3 kartus didesnis už seną vazoną. Sumaišykite turimą žemę su substratu santykiu 1:1, jei žemė prasta, santykiu 1:2. Aštriu peiliu  apipjaustykite apipuvusias negyvas šaknis. Po persodinimo augalus būtinai palaistykite. Naudojimo sritis. Kambario, balkono vazoninėms gėlėms sodinti ir persodinti.  
Laikymo nuorodos. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Atidarytą pakuotę sandariai uždaryti.

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,68

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
4,98

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
4,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,48

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
9,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98