Paieška

SPORTO AIKŠT. VEJOS SĖKLOS

Produkto kodas 10077415
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 5,45

,,SPIEL UND SPORTRASENSAMEN" SPORTINIŲ IR ŽAIDIMO AIKŠTELIŲ VEJOS SĖKLOS. 1 kg iki 40 m2. Šios rūšies veja pasižymi tankia velėna, jos priežiūrai nereikia daug  sąnaudų, ji atspari sausrai ir mindžiojimui. 
DIRVOS PARUOŠIMAS.Prieš žolės  pasodinimą (prieš 6-8 savaites) turi būti atliekami intensyvūs žemės paruošiamieji darbai.Žemę supurenti 20-30 cm gylyje, tuo pačiu metu pašalinti  visas piktžoles ir kitas medžiagas (pvz.:akmenis).Išpildami ant 100 m2 ploto apie 1-2 maišus durpių  arba humuso, išpurensite žemę, pagerinsite ne tik oro ir vandens cirkuliaciją, bet ir pagreitinsite žolės sėklų dygimą.Žemės paviršių tolygiai išgrėbliokite 15 cm žemės gylyje, kad žemė taptų puri.Po to žemės paviršių lygiai suvoluokite arba sumindžiokite.
SĖJIMAS. DĖMESIO!VEJOS SĖKLAS PRIEŠ SĖJĄ GERAI SUMAIŠYKITE.PASITEISINA SĖKLŲ SUMAIŠYMAS SU TOKIU PAČIU KIEKIU SAUSO SMĖLIO-TIKSLESNIS DOZAVIMAS IR LENGVESNIS IŠBARSTYMAS.
Siekdami, kad veja būtų vešli, sėklas barstykite dviem etapais, berdami išilgai ir skersai.Idealus 
sėjos metas- nuo kovo iki gegužės mėnesio ir nuo rugpjūčio iki rugsėjos pabaigos. Berkite 25-50g sėklų/m2.
TRĘŠIMAS.Tręšimas azotinėmis trąšomis atliekamas pirmą kartą praėjus 4-5 savaitėms po antrojo
pjovimo.Po to tręškite kas 4 savaites. Svarbu! Norėdami apsaugoti žolę nuo išdegimo, patręštą 
veją gausiai palaistykite.
PJOVIMAS.Pirmasis pjovimas atliekamas, kuomet žolės aukštis 5-8 cm.Žolė nupjaunama iki 3 cm. Kuo dažniau pjaunama žolė, tuo ji  tankesnė( kas 8-14 dienų).Veją gausiai laistykite ypač sausuoju metų laiku. Piktžoles naikinkite  specialiais prekyboje esančiais preparatais. 
Sudėtis: 23 % daugiametės svidrės Nui, 10% raudonieji  eraičinai Gondolin ,2 % pievinės miglės Evora, 50% nendriniai eraičinai Fawn, 15%  daugiametės svidrės Belida.

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VEJOS SĖKLOS

"GRUNER JAN", 1 kg
7,28

VEJOS SĖKLOS

1 kg
6,06

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98